![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/WhatsApp-Gorsel-2024-04-02-saat-15.50.36_938b723c-150x150.jpg)
TED’Lİ ÖĞRENCİLER HER BRANŞTA OKULUMUZUN FLAMASINI DALGALANDIRIYOR
2 Nisan 2024![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/IMG-20240423-WA0007-150x150.jpg)
TED ALANYA KOLEJİNDE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
24 Nisan 2024![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/IMG-20240424-WA0001-1200x480.jpg)
Yaşasın 23 Nisan
5 yaş Yeşil sınıf velilerimizden Kübra ve Canset hanım sınıfımıza gelip çocuklarımızla işbirliği içinde 23 Nisana yakışır şekilde bayraklarla ve balonlarla sınıflarını süslediler. Katılım gösteren velilerimize çok teşekkür ederiz.