![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/3-150x150.jpg)
İSTİKLALDEN İSTİKBALE ÇANAKKALE
18 Mart 2024![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/IMG-20240424-WA0001-150x150.jpg)
Yaşasın 23 Nisan
24 Nisan 2024![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/WhatsApp-Gorsel-2024-04-02-saat-15.50.36_938b723c-1200x480.jpg)
TED’Lİ ÖĞRENCİLER HER BRANŞTA OKULUMUZUN FLAMASINI DALGALANDIRIYOR
TED Alanya Koleji 6. Sınıf öğrencisi Uliana MISHUK, Türkiye Jimnastik Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen “Kulüpler Arası Ritmik Jimnastik Türkiye Şampiyonası”nda Gençler Grup Kategorisi’nde Türkiye 2’ncisi oldu. Öğrencimizi, takım arkadaşlarını ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.