![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/02_11_17_46537_b1c8fef01c0ce8a9d027b9a93903d057.jpg)
İLKOKUL DUVAR GAZETESİNİN İLK RÖPÖRTAJI
20 Aralık 2019![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/03_11_17_41045_39af504ebf9ccc498c1c5ca10cf2db1d.jpg)
Duvar Gazetesinin Konuğu TED Alanya Koleji Lise Müdürü Murat YÜREK
20 Aralık 2019![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/02_11_17_25460_e430a722935132ae8a2f910d57e7b332.jpg)
TED Alanya Koleji İlkokul öğrencileri duvar gazeteleri için çalışmaya devam ediyor. Heyecanlı, araştırmacı, sorgulayan, merak eden genç gazetecilerimiz, Azra Dökmeci ve Mercan Özsu ilk röportajlarını TED Alanya Ortaokul Müdür Yardımcısı Vahap EREN ile gerçekleştirdiler.