![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/02_11_17_46537_b1c8fef01c0ce8a9d027b9a93903d057.jpg)
İLKOKUL DUVAR GAZETESİNİN İLK RÖPÖRTAJI
20 Aralık 2019![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/03_11_17_41045_39af504ebf9ccc498c1c5ca10cf2db1d.jpg)
Duvar Gazetesinin Konuğu TED Alanya Koleji Lise Müdürü Murat YÜREK
20 Aralık 2019![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/02_11_17_64721_4e06f9b6aab90be80ad65b46929b2110.jpg)
TED Alanya Koleji İlkokul öğrencileri bu hafta da, daha yakından tanımak istedikleri İlkokul Müdür Yardımcısı Ferah Çavuşoğlu KARAKAŞ’ a konuk oldular. İlkokul Duvar Gazeteleri için sorular hazırlayan Ayşe Naz SÖNMEZ ve Elif TORUN röportajlarını başarıyla gerçekleştirdiler.