![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/6.jpeg)
TED ALANYA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ ŞAİR ELEM ERK İLE BULUŞTU
8 Ekim 2022![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-17-at-13.13.22-2.jpeg)
KAHVALTININ MUTLULUKLA BİR İLGİSİ OLMALI
17 Ekim 2022![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-15-at-10.17.18-930x480.jpeg)
4 YAŞ SARI SINIF ÇİZGİ ÇALIŞMALARI İLE OKUMA YAZMAYA HAZIRLANIYOR
TED Alanya Koleji Anasınıfının en minikleri olan 4 yaş öğrencilerimiz çizgi çalışmaları yaparak küçük kas gelişimi, motor becerileri, konsantrasyon gelişimi ve el-göz koordinasyonu sağlamanın yanı sıra dikkatlerini geliştirip eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşadılar.