![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/ccf940ee-c61c-4d81-8d1e-8856c95287af-1.jpg)
HER İNSAN BİR ENGELLİ ADAYIDIR’
26 Aralık 2019![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-04-at-14.30.08.jpeg)
Geleceğin Mesleği: Kodlama
26 Aralık 2019![](https://www.tedalanya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-03-at-17.10.50-1200x480.jpeg)
TED Alanya Koleji İlkokulu 2. ve 4. sınıf öğrencileri öğretmenleri eşliğinde, Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Kalbimin Sevgili Gözü” adlı oyunu izlediler . Alanya Belediye Tiyatrosu Çocuk Birimi tarafından özel çocuklarla hazırlanan “Kalbimin Sevgili Gözü” adlı oyunu büyük bir keyif ve ilgiyle izleyen öğrencilerimiz daha sonra tüm oyuncuların performanslarını tebrik ederek, çiçeklerini verdiler.